PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör

8.5M30 MB4.6
Sürüm
14.4.3
Indir
Güvenli Uygulama

PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör açıklaması

PicsArt, mobil cihazlarda ihtiyacınız olan hepsi bir arada fotoğraf ve video editörüdür. Etkileyici fotoğraf efektleri, çizim araçları, resim editörü, kolaj yapıcı, çıkartma yapıcı, kamera, fotoğraf filtreleri, video editörü, ücretsiz resim kütüphanesi, yüz değiştirme ile yüz editörü, güzelleştirici araçlar ve daha fazlasına erişin! Bugüne kadar 700 milyondan fazla indirme ile, 2019 yılında dünya çapında en çok indirilen 14. uygulama olan PicsArt ile yaratıcılığınızı gösterin. Kendi resminiz veya ağımızdan bir resimle başlayın ve kırpma, kesme veya kılavuz uygulayın.

PicsArt son derece popüler Skeç efekti, Glitch efekti, vintage filtreler, estetik çıkartmalar ve daha fazlasına ev sahipliği yapar. VE ÜCRETSİZDİR!

Müthiş resimlerinizi Instagram'da #Picsart ile paylaşın ve öne çıkma şansı yakalayın!

FOTOĞRAF & VİDEO EDİTÖRÜ
Kırpma, esnetme ve klonlama için binlerce araç. Fotoğraf filtreleri, çerçeveler ve arka planlar içeren eksiksiz bir kütüphane. Bonus: Video için etkinleştirilen havalı fotoğraf özellikleri. Hikayenizi eğlenceli filtreler ve çıkartmalarla hayata geçirin, sonra sosyal medya için boyutu ayarlayın.

REPLAY
Düzenleme sürenizi yarıya indirin. Replay, düzenleme adımlarını (baştan sona) görüntülemenizi ve her adımda yalnızca bir dokunuşla bunları kendi resminize kolayca uygulamanızı sağlar. Her adım beğeninize göre özelleştirilebilir. PicsArt topluluğu günde yüzlerce yeni Replay ekler ve son eklenen Replay'ler her zaman kullanılabilir.

REMİKS VE DÜZENLEMEYE AÇIK RESİMLER
PicsArt, mobil cihazlarda resim remikslemeyi sağlayan ilk uygulamadır! Herhangi bir #freetoedit fotoğrafla başlayın ve kişisel düzenlemelerinizi ekleyin.

Skeç
Herhangi bir selfie çekin ve elle çizilmiş bir skeç oluşturun. Skeç anahatları tespit eder ve işi sizin yerinize yapar. Arka plan ve çizgi rengini zevkinize göre değiştirin. Beş Skeç efekti deneyin.

PICSART GOLD
Golda Geçin! PicsArt Gold aboneliği, BİNLERCE PREMİUM ÇIKARTMA, FONT, ÇERÇEVE, KOLAJ VE MASKEYE erişmenizi sağlar! Her zaman YENİ ÖZEL içerik ekleriz. Tüm bunlar reklamsız bir düzenleme deneyimi eşliğinde. Nominal bir aylık veya yıllık abonelik ücreti ile 3.000$ değerinde içerik elde edin.

PicsArt Gold üyeliğinizi ücretsiz bir denemeyle başlatın. Google Play hesap başına bir ücretsiz deneme ile sınırlıdır. Deneme bittikten sonra sizden nominal bir abonelik ücreti tahsil edilecektir. Gold aboneliğiniz, otomatik yenileme cari sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aboneliğiniz herhangi bir promosyon indirimine tabi ise, indirim geçerli dönemin sonunda sona erecek ve yenileme sırasında sizden standart ücret tahsil edilecektir. Üyeliğinizi yönetmek ve otomatik yenilemeyi kapatmak için Google Play'inize gidin. Satın alma onaylandığında, ödeme Google Play'inizden tahsil edilecektir. Şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://picsart.com/privacy-policy?hl=en

ÜCRETSİZ ÇIKARTMALAR VE ÇIKARTMA YAPICI
PicsArt’ın Kesme Aracı, özel Çıkartmalar oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Uygulamada kullanıcılar tarafından oluşturulmuş 5 milyon+ Çıkartma mevcut.

SİHİRLİ EFEKTLER
Sihirli Efektler, fotoğraflarınızı baştan yaratır. İstediğiniz tasarımı seçin.

KOLAJ YAPICI VE KILAVUZ
100+ ücretsiz, kullanımı kolay şablon. Kılavuz tarzı, şablonlu veya serbest kolajlar oluşturun.

ÇİZİM
Özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları elde edin.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.6
0
5
1754
4
99
3
214
2
23
1
68

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

APK Bilgileri - PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör

APK sürümü
14.4.3
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
PicsArt